Veslački klub Trešnjevka
NOVOSTI
11. Srpanj 2016.

Europsko juniorsko prvenstvo- Litva- Trakai

Ovoga vikenda juniori su nastupili na europskom prvenstvu u litvanskom Trakaiju. Naše cure Julie i Bruna su u dvojcu bez kormilara bile prve u B finalu (ukupno 7.mjesto) sa vremenom 7:49,76. Teuta Lea Stojakovic bila je šesta sa vremenom 8:06,94, Patrik Farkaš je u muškom samcu bio drugi u B finalu (ukupno 8.mjesto) sa vremenom 7:18,84, Četverac na pariće Zvonimir Soldo, Boris Cesarec, Ivan Grgic i Mihael Girotto su izborili B finale ali nisu nastupili zbog bolesti, a dvojac bez kormilara Patrik i Anton Lončarić su bili 4 u B finalu (ukupno 10.mjesto) sa vremenom 7:11,76. Juniorski osmerac je bio drugi u B finalu, ukupno 8.mjesto sa vremenom 5:57,51. Čestitamo svima!! 
Sve rezultate možete vidjeti na stranici worldrowing.com

28. Lipanj 2016.

Sabljaci, Bakar finale kupa

U veslačkom kupu Miljenka Finderlea, VK Trešnjevka je bila ukupno druga iza HAVK Mladost koja je osvojila ovogodišnji kup! Čestitamo!! Rezultate posljednje kup regate koja se održala 18.06.2016. na Sabljacima i ukupno bodovanje možete pogledati na stranicama VSZ-a  a slike na našoj Facebook stranici.  Nakon Sabljaka naši kadeti i mlađi juniori su u nedjelju nastupili na Youth Challenge Regatti na Bledu. Rezultate možete pogledati na http://www.timing-mojstrana.com/starastran/Veslanje/, a slike ovdje.

A ove subote (25.06.2016.) smo nastupili u Bakru na finalu kupa. Rezultate možete pogledati ovdje, a slike u našoj galeriji u nastavku!

20. Lipanj 2016.

DAMIR IZVRSTAN DRUGI IZA AKTUALNOG OLIMPIJSKOG POBJEDNIKA

Odličnom utrkom naš Damir Martin je završio na drugom mjestu (6:39.14) na svjetskom kupu u Poznanu iza aktualnog olimpijskog pobjednika novozelanđanina Mahea Drysdalea (6:59.86)! Bravoooooo Damire na lavovskoj borbi jedva čekamoo Rio!! 
Luka Radonić je lakom samcu ponovo pokazao da je u vrhu svjetske elite, također je osvojio srebrnu medalju sa vremenom 6:59.86. A naša Marcela, ovoga je puta nastupila u skifu i zauzela je prvo mjesto u D finalu ženskih samaca  sa vremenom 7:44.69, ukupno 19. mjesto. Čestitamo svima na ostvarenim rezultatima!
Sve rezultate možete pogledati ovdje.

15. Lipanj 2016.

OBAVIJEST ŠKOLA VESLANJA

OBAVIJEST ZA ŠKOLU VESLANJA
Treninzi škole veslanja preko praznika su svaki dan osim nedjelje u 9h na Jarunu do 09.07.2016.
Pauza je od 10.07.2016. do 15.08.2016.
Okupljanje nakon pauze je 16.08.2016.
13. Lipanj 2016.

BLED 2016.

NEDJELJA:
Mia je bila šesta u A finalu u 1XJWA, u 2XJWA Izabela i Aria (Iktus) bile su 4. u A finalu, 4xJMA Boris, Girotto(GLA), Soldo (MLA) i Fran (MLA) bili su drugi, cure u 2-JWA (u konkureciji SWA) Julie i Bruna također druge u A finalu, kao i JAKOV u 1XJMB. U B finalu Bianka je bila peta u 1xJWB, a 4-JMA (Bulić, Milić, Manda i Tino (Arupinum)) su bili treći u B finalu. 
SUBOTA:
Boris i Girotto su u 2xJMA bili treći kao i Bulić i Tino u 2-JMA. Milić i Manda bili su četvrti u 2-JMA , IZABELA bila PRVA u 1XJŽB, Bianka i Iva bile šeste u 2xJŽB , Jakov peti u 1XJMB, Julie i Bruna druge u 2-JŽA (u seniorskoj konkurenciji), a Mia je bila peta u 1XJWA.
PETAK:
Svi su ušli u A finale!! Leon Bulić i Tino(Arupinum) u 2-JMA,Luka Milić i Luka Mandić isto u 2- JMA, Izabela u 1xJWB,Boris Cesarec i Girotto(Glagoljas) u 2xJMA, Jakov Bijelić u 1XJMB, Mia Mičuda u 1XJWA i Bianka Milinović i Iva Talijić (VK Jarun) u 2x JWB!!! Bravoooo za sve, sutra samo jakooo!!
Pogledaj galeriju u nastavku ili na našoj FACEBOOK stranici!