Zvršene regate na Bledu - Veslački klub Trešnjevka
Zvršene regate na Bledu

Drugi dan međunaroden regate na Bledu prošao je skromno. Dora je osvojila 4. mjesto za juniorke B, četverac skul Vujčić, Stefanović, Štefanac i Kabalin zauzeli su drugo mjesto u finalu B za juniore B iako su još uvijek kadeti tako da je za njih ovo velik rezultat. Kala je zauzela 4 mjesto u finalu B, dok je Rbui bio prvi u finalu C.

Završeno je i europsko junirosko prvenstvo:

4+JM Brandt, Kolar, Landeka, Kandrac, korm. Krištof došli su 4 u finalu

2-JŽ Girotto, Rubinjoni su osvojile 6. mjesto u finalu A

2-JM Tomčić, Anzulović slijedili su plan djevojaka u potpunosti i zauzeli 6 mjesto u finalu A

2XJŽ Krakić, Krkljuš nakon sažnih prvih 1000 m su posustale u završnici i ostale bez medalje, došle su na cilj kao 4. posada

2XJM Sambolec, Herega izbroili finale, ali dalje od 4 mjesta nisu mogli

4-JM Čoga, Laca. Krakić, Vukovski osvojili su odlično drugo mjesto u finalu B

4XJŽ Šumra, Kavčić, Škrtić, Vilenca su pobijedile u B finalu

4XJM Ančić, Baričević, Šain, Šitum nisu uspjeli proći u polufinale, ali su u finalu B došči drugi iza Rusa s lopticom zaostatka

1XJM Županović plasirao se kao 5 u finalu B

8+JM Petrenjak, Žiković, Šuljkić, Samardžić, Perić, Širola, Plišić, Kuzmanić, korm Radešić plasirali su se kao posljedni u finalu B

S Bleda se nažalost vraćmo bez odličje što se tiče reprezentativnog veslanja, najbolji plasman je 4 mjesto dvojca na pariće u muškoj i ženskoj konkurenciji!!! Čestitke svima, a sad raditi još više kako bi rezultati bili još bolji. S bleda se ipak vraćamo s medaljom, ali s međunradone regate koju nam donosi Dora Dragičević, Dora svaka čast!!!